Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Derby County 2017/18 |
Derby County 2017/18:
Bramkarze:
1. Scott Carson (1985), ENG, 2015 Wigan Athletic 46-0 2
21. Kelle Roos (1992), HOL, 2017 Bristol Rovers (odszedł we wrześniu 2017 do FC Port Vale i przyszedł w październiku 2017 z FC Port Vale, a następnie odszedł w grudniu 2017 do Plymouth Argyle i przyszedł w grudniu 2017 z Plymouth Argyle) 0-0
35. Jonathan Mitchell (1994), ENG, 2016 Luton Town 0-0
Obrońcy:
3. Craig Forsyth (1989), SCO, 2013 FC Watford 31-0 5
5. Jason Shackell (1983), ENG, 2015 FC Burnley (odszedł w styczniu 2018 do FC Millwall) 0-0
6. Richard Keogh (1986), IRL, 2012 Coventry City 42-1 4
14. Andre Wisdom (1993), ENG, 2017 FC Liverpool 30-0 3
16. Alex Pearce (1988), IRL, 2016 Bristol City 7-1
25. Max Lowe (1997), ENG, 2016 rezerwy (odszedł w styczniu 2018 do Shrewsbury Town) 0-0
29. Marcus Olsson (1988), SWE, 2016 Blackburn Rovers 15-0 3
33. Curtis Davies (1985), ENG, 2017 Hull City 46-1 2
47. Jayden Bogle (2000), ENG, 2017 rezerwy 0-0
Pomocnicy:
4. Craig Bryson (1986), SCO, 2011 FC Kilmarnock (odszedł w sierpniu 2017 do Cardiff City) 4-1
7. Johnny Russell (1990), SCO, 2013 Dundee United (odszedł w styczniu 2018 do Sportingu Kansas City) 23-4 3
7. Kasey Palmer (1996), JAM, 2018 rezerwy Chelsea Londyn (przyszedł w styczniu 2018 z rezerw Chelsea Londyn) 15-2 2
8. Ikechi Anya (1988), SCO, 2016 FC Watford 7-0
12. Chris Baird (1982), NIR, 2016 Fulham Londyn 22-0 3 1
15. Bradley Johnson (1987), ENG, 2015 Norwich City 33-4 9
18. Jacob Butterfield (1990), ENG, 2015 Huddersfield Town (odszedł w sierpniu 2017 do Sheffield Wednesday) 3-0
19. Andreas Weimann (1991), AUT, 2017 Wolverhampton Wanderers 40-5 7
26. Jamie Hanson (1995), ENG, 2017 Wigan Athletic 6-0 1
34. George Thorne (1993), ENG, 2014 West Bromwich Albion 20-0 1
36. Joe Ledley (1987), WAL, 2017 wolny transfer (przyszedł we wrześniu 2017 z wolnego transferu) 26-1 3
39. Callum Guy (1996), ENG, 2017 FC Port Vale (odszedł w styczniu 2018 do Bradford City) 0-0
40. Kellan Gordon (1997), ENG, 2017 rezerwy (odszedł w sierpniu 2017 do Swindon Town) 0-0
41. Max Bird (2000), ENG, 2017 rezerwy 0-0
42. Timi Max Elsnik (1998), SVN, 2015 drużyna młodzieżowa NK Aluminij (odszedł w sierpniu 2017 do Swindon Town) 0-0
44. Tom Huddlestone (1986), ENG, 2017 Hull City 44-2 5 1
45. Luke Thomas (1999), ENG, 2017 rezerwy 2-0
Napastnicy:
9. Chris Martin (1988), SCO, 2017 Fulham Londyn (odszedł w styczniu 2018 do FC Reading) 23-1 1
10. Tom Lawrence (1994), WAL, 2017 Leicester City (przyszedł w sierpniu 2017 z Leicester City) 39-6 6
11. Darren Bent (1984), ENG, 2015 Aston Villa (odszedł w styczniu 2018 do Burton Albion) 0-0
17. Sam Winnall (1991), ENG, 2017 Sheffield Wednesday (przyszedł w sierpniu 2017 z Sheffield Wednesday) 17-6 2
20. Mason Bennett (1996), ENG, 2016 Burton Albion (odszedł w styczniu 2018 do Notts County) 3-0
22. Nick Blackman (1989), BRB, 2016 FC Reading (odszedł w sierpniu 2017 do Maccabi Tel Awiw) 0-0
23. Matej Vydra (1992), CZE, 2016 FC Watford 40-21 2
28. David Nugent (1985), ENG, 2017 FC Middlesbrough 37-9 5
32. Cameron Jerome (1986), ENG, 2018 Norwich City (przyszedł w styczniu 2018 z Norwich City) 18-5 4
Trener: Gary Rowett (1974), ENG, 2017 wolny transfer
Asystenci trenera: Kevin Summerfield (1959), ENG, 2017 wolny transfer
Mark Sale (1972), ENG, 2017 wolny transfer
Kevin Phillips (1973), ENG, 2015 Leicester City
Trener bramkarzy: Kevin Poole (1963), ENG, 2017 wolny transfer
Koordynator drużyny młodzieżowej: Darren Wassall (1968), ENG, 2009 Burton Albion |
|
|
|
|