Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Zagłębie Lubin 2017/18 |
Zagłębie Lubin 2017/18:
Bramkarze:
1. Martin Polacek (1990), SVK, 2015 Slovan Bratysława (odszedł w lutym 2018 do FK Mlada Boleslav) 21-0 1
12. Konrad Forenc (1992), POL, 2014 Calisia Kalisz 0-0
29. Piotr Leciejewski (1985), POL, 2018 SK Brann (przyszedł w styczniu 2018 z SK Brann) 1-0 1
30. Dominik Hładun (1995), POL, 2016 Chojniczanka Chojnice 15-0
Obrońcy:
2. Bartosz Kopacz (1992), POL, 2017 Górnik Zabrze 31-0 4
3. Sasa Balić (1990), MON, 2017 CFR Cluj (przyszedł w lipcu 2017 z CFR Cluj) 25-1 9
4. Aleksandar Todorovski (1984), MKD, 2015 Sturm Graz 7-0 3
5. Jarosław Jach (1994), POL, 2013 rezerwy (odszedł w styczniu 2018 do Crystal Palace) 17-1 4
5. Maciej Dąbrowski (1987), POL, 2018 wolny transfer (przyszedł w marcu 2018 z wolnego transferu) 6-0 1
17. Serafin Szota (1999), POL, 2017 rezerwy 0-0
22. Rafał Pietrzak (1992), POL, 2018 Wisła Kraków (przyszedł w styczniu 2018 z Wisły Kraków) 4-0 1
23. Daniel Dziwniel (1992), POL, 2016 FC St. Gallen 9-0 3
24. Jakub Tosik (1987), POL, 2014 wolny transfer 18-1 6 1
27. Dominik Jończy (1997), POL, 2017 rezerwy (odszedł w lutym 2018 do Chojniczanki Chojnice) 0-0
33. Lubomir Guldan (1983), SVK, 2013 Ludogorets Razgrad 36-1 7
44. Alan Czerwiński (1993), POL, 2017 GKS Katowice 31-1 3
55. Damian Oko (1997), POL, 2017 rezerwy 0-0
77. Sebastian Madera (1985), POL, 2016 Jagiellonia Białystok (odszedł w październiku 2017 na wolny transfer) 0-0
Pomocnicy:
6. Kamil Mazek (1994), POL, 2017 Ruch Chorzów 5-1 2
7. Krzysztof Janus (1986), POL, 2015 Wisła Płock (odszedł w lutym 2018 do Arki Gdynia) 7-0 1
9. Arkadiusz Woźniak (1990), POL, 2014 Górnik Łęczna 28-0 2
11. Bartłomiej Pawłowski (1992), POL, 2017 Lechia Gdańsk 30-3
13. Dawid Pakulski (1998), POL, 2017 rezerwy (przyszedł w listopadzie 2017 z rezerw) 2-0
14. Łukasz Janoszka (1987), POL, 2014 Ruch Chorzów 16-0 1
15. Adrian Błąd (1991), POL, 2017 Arka Gdynia (odszedł w sierpniu 2017 do GKS-u Katowice) 0-0
18. Filip Starzyński (1991), POL, 2016 KSC Lokeren 24-6 3
19. Filip Jagiełło (1997), POL, 2013 rezerwy 32-1 3
20. Jarosław Kubicki (1995), POL, 2014 rezerwy 26-1 1
25. Adam Matuszczyk (1989), POL, 2017 Eintracht Braunschweig 28-0 5 1
28. Mateusz Matras (1991), POL, 2018 Lechia Gdańsk (przyszedł w lutym 2018 z Lechii Gdańsk) 5-0 1 1
77. Łukasz Moneta (1994), POL, 2018 Legia Warszawa (przyszedł w styczniu 2018 z Legii Warszawa) 7-0
90. Jan Vlasko (1990), SVK, 2015 Spartak Trnava (odszedł we wrześniu 2017 do Spartaka Trnava) 0-0
96. Konrad Andrzejczak (1996), POL, 2017 GKS Bełchatów 1-0
99. Bartosz Slisz (1999), POL, 2018 rezerwy (przyszedł w styczniu 2018 z rezerw) 5-0 1
Sebastian Bonecki (1995), POL, 2017 Chrobry Głogów (odszedł w lutym 2018 do Odry Opole) 0-0
Napastnicy:
13. Martin Nespor (1990), CZE, 2016 Sparta Praga (odszedł w sierpniu 2017 do Skenderbeu Korce) 4-2
16. Paweł Żyra (1998), POL, 2015 rezerwy 9-0
21. Adam Buksa (1996), POL, 2016 Lechia Gdańsk (odszedł w styczniu 2018 do Pogoni Szczecin) 8-1
26. Jakub Mares (1987), CZE, 2018 Slovan Bratysława (przyszedł w lutym 2018 ze Slovana Bratysława) 15-4 4
70. Jakub Świerczok (1992), POL, 2017 GKS Tychy (odszedł w styczniu 2018 do Ludogortsa Razgrad) 21-16 2
89. Patryk Tuszyński (1989), POL, 2017 wolny transfer (przyszedł w sierpniu 2017 z wolnego transferu) 22-5 3
Trener: Piotr Stokowiec (1972), POL, 2014 wolny transfer (do 27.11.2017)
Mariusz Lewandowski (1979), POL, 2017 wolny transfer (od 28.11.2017)
Asystenci trenera: Paweł Karmelita (1977), POL, 2017 wolny transfer (od 28.11.2017)
Łukasz Smolarow (1984), POL, 2014 wolny transfer (do 27.11.2017)
Trenerzy bramkarzy: Krzysztof Koszarski (1959), POL, 2017 wolny transfer (od 28.11.2017)
Jarosław Bako (1964), POL, 2014 Jagiellonia Białystok (do 27.11.2017)
Dyrektor sportowy: Piotr Burlikowski (1970), POL, 2014 Cracovia Kraków |
|
|
|
|