Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Ajax Amsterdam 1999/00 |
Ajax Amsterdam 1999/00:
Bramkarze:
1. Fred Grim (1965), HOL, 1994 Cambuur Leeuwarden 34-0
12. Stanley Menzo (1963), HOL, 1999 SK Lierse (zakończył karierę w październiku 1999) 0-0
12. Bogdan Lobont (1978), ROM, 2000 Rapid Bukareszt (przyszedł w marcu 2000 z Rapidu Bukareszt) 0-0
28. Serge van der Ban (1980), HOL, 1998 drużyna młodzieżowa 0-0
Joey Didulica (1977), CRO, 1999 Melbourne Knights (przyszedł we wrześniu 1999 z Melbourne Knights) 0-0
Obrońcy:
2. Ole Tobiasen (1975), DEN, 1997 SC Heerenveen 0-0
3. Ferdinand Vierklau (1973), HOL, 1999 CD Tenerife 10-0
5. Frank Verlaat (1968), HOL, 1999 VfB Stuttgart 21-3 4
15. Tim de Cler (1978), HOL, 1997 drużyna młodzieżowa 21-0 1
16. John Nieuwenburg (1978), HOL, 1999 Sparta Rotterdam 22-0 1
17. Christian Chivu (1980), ROM, 1999 Universitatea Craiova (przyszedł w sierpniu 1999 z Universitatea Craiova) 23-1 4 2
20. Tom Sier (1970), HOL, 1997 SC Heerenveen 0-0
25. Christopher Kanu (1979), NGA, 1999 rezerwy 9-0 1 1
30. Mitchell Pique (1979), HOL, 1999 rezerwy 2-0
33. Kofi Mensah (1978), GHA, 1996 drużyna młodzieżowa (odszedł w styczniu 2000 do NAC Breda) 0-0
36. Quido Lanzaat (1979), HOL, 1999 rezerwy (odszedł w styczniu 2000 do Borussii Moenchengladbach) 1-0
36. Michael Lamey (1979), HOL, 2000 rezerwy (przyszedł w styczniu 2000 z rezerw) 0-0
37. Aaron Mokoena (1980), RPA, 1999 drużyna młodzieżowa Bayeru Leverkusen 7-0 1
Pomocnicy:
4. Jan van Halst (1969), HOL, 1999 FC Twente 21-0 3 1
6. Aron Winter (1967), HOL, 1999 Inter Mediolan 34-3 2
8. Richard Witschge (1969), HOL, 1996 Girondins Bordeaux 20-2 2 1
10. Brian Laudrup (1969), DEN, 1999 Chelsea Londyn 31-13
11. Jesper Gronkjaer (1977), DEN, 1998 Aalborg BK 25-3 2
13. Richard Knopper (1977), HOL, 1997 rezerwy Feyenoordu Rotterdam 33-15 1
14. Dani (1976), POR, 1996 Sporting Lizbona 19-4 3
18. John O'Brien (1977), USA, 1999 FC Utrecht 15-1 1
19. Tijani Babangida (1973), NGA, 1996 Roda JC 8-1 1
22. Jason Culina (1980), AUS, 1999 Sydney Olympic 0-0
23. Martijn Reuser (1975), HOL, 1999 Vitesse Arnhem (odszedł w marcu 2000 do Ipswich Town) 3-0 1
29. Kevin Bobson (1980), HOL, 1998 drużyna młodzieżowa 3-0
31. Mariano Juan (1976), ARG, 1999 Racing Buenos Aires (odszedł w styczniu 2000 do CF Getafe) 0-0
40. Pascal Heije (1979), HOL, 1999 rezerwy 2-0
42. Abubakari Yakubu † (1981), GHA, 1999 FC Gapoa 5-0
43. Rafael van der Vaart (1983), HOL, 1999 wychowanek 1-0
Dean Gorre (1970), HOL, 1997 FC Groningen (odszedł we wrześniu 1999 do Huddersfield Town) 0-0
Peter Hoekstra (1973), HOL, 1996 PSV Eindhoven (odszedł w sierpniu 1999 do SD Compostela) 0-0
Andrzej Rudy (1965), POL, 1997 SK Lierse (odszedł w grudniu 1999 do SK Lierse) 0-0
Napastnicy:
7. Wamberto (1974), BRA, 1998 Standard Liege 27-4 2
9. Nikos Machlas (1973), GRE, 1999 Vitesse Arnhem 25-14
21. Pius Ikedia (1980), NGA, 1999 ASEC Abidżan 2-0 1
24. Shota Arveladze (1973), GEO, 1997 SK Trabzonspor 17-5 1
26. Brutil Hose (1979), ANH, 1998 drużyna młodzieżowa 4-1
Georgi Kinkladze (1973), GEO, 1998 Manchester City (odszedł w listopadzie 1999 do Derby County) 0-0
Cedric van der Gun (1979), HOL, 1998 drużyna młodzieżowa (odszedł w marcu 2000 do FC den Bosch) 0-0
Trener: Jan Wouters (1960), HOL, 1998 wolny transfer (do 21.03.2000)
Hans Westerhof (1948), HOL, 2000 wolny transfer (od 22.03.2000)
Asystenci trenera: Tonny Bruins Slot † (1947), HOL, 1999 wolny transfer
Jan Olde Riekerink (1963), HOL, 1999 trener drużyny młodzieżowej |
|
|
|
|